We wtorek w Gödöllő pod Budapesztem odbędzie się spotkanie premierów Polski, Węgier, Czech i Słowacji – Donalda Tuska, Petera Magyara, Andreja Babiša i Roberta Ficy. Będzie to pierwsze od ponad dwóch lat spotkanie Grupy Wyszehradzkiej na szczeblu szefów rządów, którego celem jest wzmocnienie współpracy w tym formacie.
Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
forsal.pl 8 часы назад
Zdjęcie: Unia Europejska
- Главная страница
- Мировая политика
- Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
Related
Тан Пин: Уставшие от экономического чуда
37 минуты назад
recommended
Policyjna profilaktyk o bezpiecznych wakacjach w Subkowach -...
53 минуты назад
Nowi członkowie Honorowi PZKosz
1 час назад
Walne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów PZKosz
2 часы назад

















