Polscy żołnierze w końcu dostaną najnowsze Groty. Tysiące sztuk
Zdjęcie: Żołnierz w mundurze maskującym leży na piasku i strzela z karabinka Grot A3. Wokół łuski po nabojach.
W Radomiu podpisana została umowa pomiędzy Agencją Uzbrojenia a Fabryką Broni "Łucznik" - Radom Sp. z o.o. na dostawę nowych karabinków MSBS GROT C14 A3. Zamówienie da polskim żołnierzom najnowszą wersję polskiej broni, która ma podniesione walory ergonomii i...











