Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz podzielił się w niedzielę dobrymi informacjami. Jak przekazał, rozmowy o utworzeniu stałej bazy amerykańskiej w Polsce weszły na nowy poziom. Szef MON przypomniał, iż w tej chwili Pentagon robi „przegląd sił” w Europie. Po jego zakończeniu zapadną ostateczne decyzje.
Американские военные базы в Польше становятся всё ближе? Владислав Косиняк-Камыш опубликовал пост
forsal.pl 1 час назад
Zdjęcie: Żołnierze amerykańscy, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz
- Главная страница
- Мировая политика
- Американские военные базы в Польше становятся всё ближе? Владислав Косиняк-Камыш опубликовал пост
Related
recommended
Polsat News Ujawnia. "Śmierć Pawła Pułaczewskiego"
42 минуты назад









