Zgony w Szpitalu Południowym. "Będziemy sprawdzać wszystko"
Zdjęcie: / Leszek Szymański /PAP
W ciągu trzech lat do prokuratury wpłynęło 12 zgłoszeń w sprawie zgonów w Warszawskim Szpitalu Południowym - przekazał na konferencji prasowej minister sprawiedliwości, prokurator generalny Waldemar Żurek. "Będziemy sprawdzać wszystko. Także te sprawy, które były umorzone" - dodał.














