Tusk ogłosił budowę trzeciego terminala LNG. Polska będzie gazowym hubem regionu

innpoland.pl 3 часы назад
Premier Donald Tusk ogłosił budowę trzeciego terminala LNG, a skala zainteresowania inwestycją okazała się tak duża, iż państwo nie będzie musiało do niej dopłacać ani złotówki. Inwestycja może wzmocnić bezpieczeństwo energetyczne kraju. Przez Bałtyk popłyną miliardy metrów sześciennych gazu.
Читать всю статью