Od uroczystego powitania w tureckim Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się dzisiaj w Ankarze spotkanie prezydentów Polski i Turcji, Karola Nawrockiego i Recepa Tayyipa Erdogana. Tematami rozmów mają być m.in. bezpieczeństwo, przygotowania do lipcowego szczytu NATO i kooperacja gospodarcza obu państw.
APW, PAP














