Szef MON: 29 czerwca podpiszemy umowę na zakup okrętów podwodnych

portalmorski.pl 18 часы назад
Umowa na zakup trzech okrętów podwodnych od Szwecji zostanie podpisana 29 czerwca w Gdyni - poinformował w poniedziałek wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, iż w ramach umowy Polska w przyszłym roku pozyska też okręt, który będzie użytkowany do czasu realizacji zamówienia.
Читать всю статью