Województwa świętokrzyskie i małopolskie łączą siły w promocji swoich walorów.
Na Zamku w Chęcinach podpisano list intencyjny, który zakłada m.in. budowę wspólnych ścieżek rowerowych, wzajemną promocję na targach oraz współpracę instytucji kultury i samorządów niższych szczebli.
AB, PAP










