Świętokrzyskie i Małopolska będą współpracować

naszdziennik.pl 1 день назад

Województwa świętokrzyskie i małopolskie łączą siły w promocji swoich walorów.

Na Zamku w Chęcinach podpisano list intencyjny, który zakłada m.in. budowę wspólnych ścieżek rowerowych, wzajemną promocję na targach oraz współpracę instytucji kultury i samorządów niższych szczebli.

AB, PAP

Читать всю статью