Do ataku z użyciem ostrego narzędzia doszło w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu-Zdroju w czwartek. Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji asp. szt. Halina Semik poinformowała o kilku osobach poszkodowanych.
„Po godz. 18.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dot. agresywnego mężczyzny, który w jednej z placówek medycznych na terenie miasta miał zaatakować pacjentów oraz personel ostrym narzędziem. Policjanci zatrzymali sprawcę” – powiedziała asp. szt. Halina Semik.
Wskazała, iż ze względu na trwające czynności nie może udzielić szczegółowych informacji. – Kilka osób zostało poszkodowanych – zaznaczyła.
Czynności w szpitalu są prowadzone pod prokuratorskim nadzorem.
AB, PAP















