Posłanka KO załatwiła sobie badanie. Emeryt z Siedlec: A ja muszę czekać latami!

polityka.se.pl 2 часы назад
Kolejny przykład wykorzystywania politycznych koneksji w ochronie zdrowia! Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek (64 l.) wykonała specjalistyczne badanie w szpitalu w Żywcu trzy tygodnie od zapisania, zamiast czekać dwa lata. – Ja w przeciwieństwie do posłanki muszę czekać latami...
Читать всю статью