Podzwonne wysiłku państwowego
Zadzwiający jest ten naród, polski naród. Ja, się jemu przyglądam w szczególności, bo sam z niego pochodzę. Z ludu, z rodziny robotniczo - chłopskiej. I jestem... chłopem. A, teraz, kiedy mam nieograniczony wgląd w polskie dusze, które w Internecie smażą się jak na przysłowiowej patelni, widzę pełny obraz tego narodu. Nie będę rozpaczał, na tle innych nacji nie ma takiego dramatu. Ale, co? Mam się zajmować Niemcami, Francją, Anglią, a może Mongolią? Myślę, iż polski diabeł powinien rzezać Polaków właśnie. Jak starczy czasu, to wezmę się za inne nacje. Teraz Polacy!
ad vocem komentarzy Gruszki i Almeca33 zamieszczonych pod moim tekstem: Caryca z Orłem Białym
Po pierwsze
Już w podstawówce słyszałem wiele razy, iż wiedza nie boli. No, mnie nie boli, wręcz przeciwnie powiedziałbym. Jednak już w podstawówce zrozumiałem, iż są tacy, których boli. Ich jest większość. Szczęśliwie nie wszyscy podążają za bałwanami, inaczej ponad wszystkim panowałaby cenzura i podjebanie. To już było, ale wiele Polek i Polaków tęskni za tymi wartościami. Cenzura i podjebanie. Du hast mich! Ich habe dich!
Po drugie
Jedynie przytoczyłem, co huczy na Ukrainie i nie tylko, w związku z polskimi orderami, iż je dzierżyli Caryca i Mussolinii, no i iż srała na polskim tronie. Nie podałem tego pierwszy, ale przytoczyłem za Ukraińcami. Oni teraz szydzą z naszego ptaka, co go nosiła Caryca. I to jest brzytwa temat. Leo dolał oliwy do ognia, jeszcze bardziej upadlając ptaka.
Pojawiły się miliony komentarzy Ukraców w sieci. Kilka godzin temu podano wynik: 99,4 % to szydercze komentarze odnośnie polskiego ptaka.
Państwo polskie po roku 1989 podejmowało ogromny wysiłek w celu ułożenia korzystnych relacji z Ukrainą. Kolejni polscy prezydenci wkładali w tę kwestię wiele trudu. Ze względów strategicznych - lepiej mieć za sąsiada Ukrainę, niż Rosję. Prozachodnią, a nie prorosyjską Ukrainę. To powinno być oczywiste choćby dla kretyna. To powinno być w tym narodzie behawioralne. Kulminacją tego wysiłku było otwarcie Polski i narodu polskiego na ukraiński exodus. Potem wszelkie formy pomocy, a przede wszystkim ta logistyczna. Żeśmy się wykosztowali. Naraziliśmy się Rosji, bo bez polskiej pomocy Ukraina po prostu dawno by upadła. Taka jest moja ocena.
Ukraińcy masowo zrzucają polskie odznaczenia, ale dołączają też Polacy. Napiszę coś w swoim języku do wszystkich Polek i Polaków:Rodacy!
Co, was kurwa obchodzi, iż UPA walczy gdzieś tam, w pizdu, za granicą z kacapem? Co, was, kurwa, obchodzi kto walczy z kacapem?
UPA do EU nie wejdzie, a Polska jest w UE, więc, co was to, kurwa, obchodzi?
Taki jest diabelski pragmatyzm i taki jest interes Polski i narodu polskiego, któremu przyszło żyć w potrzasku pomiędzy aspirującymi nacjami. Ale wy wolicie dupy dawać jakiejś niemieckiej dziwce na rosyjskim tronie, a teraz jej następcy z KGB. Jebał was pies!
I gratulacje od Miedwiediewa, Zacharowej i Pieskowa!






![Nawrocki przejrzał na oczy, Putin może bombardować Ukrainę [GOWORIT MOSKWA O ORDERZE]](https://cdn.oko.press/cdn-cgi/image/trim=18;0;24;0,width=1200,quality=75/https://cdn.oko.press/2026/06/IMG_9804.jpg)




