Mali ludzie, wielcy idioci
Zdjęcie: Flagi Polski i Niemiec / autor: Fratria
Reakcje części "elit" (cudzysłow nie jest przypadkowy) politycznych i medialnych w Polsce (wolę pisać tak właśnie, a nie używać przymiotnika "polskich", bo na taki przymiotnik to trzeba sobie zasłużyć) na przemoc niemieckiej policji wobec Polaków chcących uczcić zamordowanych przez...








![Zaskakujący widok. Nietypowa akcja służb w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/zdjeciail.png)
