Korea Północna ma nowy okręt. Kim informuje o uzbrajaniu marynarki w broń atomową
Zdjęcie: Foto: REUTERS
Północnokoreański niszczyciel o wyporności 5 tys. ton wszedł do służby, a uczestniczący w organizowanej z tej okazji uroczystości przywódca kraju Kim Dzong Un zapowiedział, iż Korea Płn. będzie rocznie budować dwa okręty nawodne klasy „Choe Hyon” lub wyższej.












