Wraży świeży temat chyba umknął naszej opinii publicznej, także naszej społeczności. W Tychach para gejów "małżeństwa" wg. nowo skrajnej mody, statusem urzędników, doprowadziła doprowadziła do śmierci adoptowanego 13-miesięcznego chłopczyka systematycznie go gwałcąc i fizycznie maltretując. Ta nowa opieka społeczna, wzorcem "poprawnej praworządności", nie zauważała przy domowych wizytach, iż dziecko jest posiniaczone, podrapane i ma złamaną rączkę. Ja jako rodzic czwórki dzieci, nie mogę tego bestialstwa rozumem ogarnąć. Co ta zbydlęcona hołota uzurpując sobie miano rządu, próbuje robić z moim krajem, z moją rodziną. Ja nie jestem tą tragedią złamany, ale ogarnia mnie straszny gniew na to postępujące łajdactwo. Nie możemy przez cały czas sobie pozwolić na lanie moczu na nasze Polskie głowy. Mamy następny temat "afery szpitalnej" Gniew społeczny gwałtownie orbituje i...moja diagnoza...ośmiornica Tuska nie dotrwa do następnych wyborów. A, to tylko zależy od nas, bo najważniejszy przywódca Naszej Rzeczpospolitej wybrany głosami narodu, nam się trafił naprawdę nietuzinkowy.
13-sto miesięczny chłopczyk zamordowany przez "małżeństwo" gejów
niepoprawni.pl 3 часы назад
- Главная страница
- Национальный
- 13-sto miesięczny chłopczyk zamordowany przez "małżeństwo" gejów
Related
Czy czas na radykalną reformę służby zdrowia?
1 час назад
recommended
Zachowała zimną krew. Postawa funkcjonariuszki ZK Przytuły S...
19 минуты назад
Atak nożownika w Jastrzębiu-Zdroju!
1 час назад















